Web Tasarımı Eğitim Kursları

Thumbnail image

Web tasarımı kursları vermeye başladık. Sizlere Hosting Panel Yönetiminden Web Sayfası Yönetiminden Sıfırdanwep sayfası yapmayı öğretiyoruz, dilerseniz wep sayfanızı istediğiniz özelliklere uygun olarak biz de tasarlayabiliyoruz. Ücretlendirme istenen wep sayasının özellikleri ile bağlantılı olarak belirlenmektedir.

Web Tasarım Kursları

Thumbnail image

 

Thumbnail image

 

Thumbnail image

 

Web Tasarım Eğitimi : Web siteleri, her gün, ihtiyaç duyduğumuz ürün ve servisleri sunmaktadır. Gündelik hayatımızın vazgeçilmez parçası haline gelmiştir. Web tasarım kavramı günümüzde oldukça yaygın bir biçimde bilinen ve kullanılan bir kavramdır. Birçok yazılım ve site sayesinde web sayfalarına sahip olmak oldukça kolay bir hal almıştır. Bu yaygınlık aynı zamanda rekabeti de yanında getirmektedir. Rekabet ortamında avantaj sağlayabilmenin ilk koşulu fark yaratmaktır. Web tasarımlarınızda fark yaratmak için tasarımı bilinçli bir şekilde yapmak gerekir.


Web Tasarım Eğitimi kapsamında sadece yazılım kullanılarak tasarımlar oluşturulmayacaktır. Web tasarımı kavramı yakından incelenerek, mantıksal kavrama kapsanacak ve neden – sonuç ilgileriyle kalıcı bir eğitim sağlanacaktır. Hedef kitle belirlenmesinden, eskiz çalışmalarına kadar çeşitli aşamalar üzerinde durularak; yer yer bir ekip çalışması havası yaratılarak, gelecek planlamasında bireysel / takım çalışmalarına ayak uydurmaya yönelik bir esneklik kazandırılmaya çalışılacaktır.


 • Eğitim iki aşamadan oluşmaktadır.
 • Web Tasarım Eğitimi -
 • Sunucu Ayarları ve C-panel Site Kurulumları
 • Site Hasarımı Eğitimi
 • Site Kurulumu Modül Kurulumları Temalar, Tema Değiştirmeler, Galeri Oluşturma Şekilleri, İş Başvuru Oluşturma, Ziyaretçi Defteri Oluşturma, Ziyaretçi Sayacı Ekleme,
 • Eğitimlerimizi, grup'lara katılarak veya özel ders olarak alabilirsiniz.
 • Web Tasarım Eğitimi - Eğitim Zamanı

Gruplar Hafta İçi 18 oo - 20.oo arası

Özelde Öğretmenle Öğrencilerimizin Kararlaştırdığı Saatler Arasında Yapılmaktadır.

Özel eğitimlerimizde; kendi zamanlarınıza uygun olarak eğitim alabilirsiniz.


Hazır İçerik Yayınlama CMS Bilesenleri ile Dersler Vermekteyiz Öğrenmek isteyen Kisilerle Modüllerini Bileşenlerini Modül Pozisyonlarını Template Değiştirme ile Dersler vermekteyiz.


Günümüzde artık web site sahibi  olmak bir zorunluluk haline gelmiştir. Her sektörde olabileceği gibi İnternet sektörününde gelişmesiyle beraber bir eleman açığı ortaya çıkmıştır. İşte bu nedenlerden ötürü ülkemizde de her geçen gün web tasarım kursu açılmaktadır. Ayrıca ülkemizde web tasarım kursu ankara, web tasarım kursu, gibi şehirlerimizdede hızla açılmakta ve  sektör daha çok genişlemektedir.


Web grafik tasarım kursu, artık bizde bulunması gereken ileriye doşru CV’lerimizde iş görüşmelerimizde olsun önemli bir etken olacaktır. Bu nedenle bilgi seviyemizi,becerimizi daha çok geliştirdiğimiz sürece diğerlerine göre daima siz daha öne geçersiniz.


Web tasarım kursu fiyatları son yıllarda değişiklik göstermektedirler. Kursun kalitesine göre fiyatlar o oranda artıp azalabilmektedir. Siz siz olun kursa başlamadan önce kursun referanslarını,piyasadaki bilinirliğini,öğretim görevlilerinin kalitesini araştırın.


Thumbnail image

 

Thumbnail image

 

Thumbnail image

 

Sadece bir web sitesine sahip olmak, ziyaretçi potansiyelinizin yetersiz olması durumunda ne yazık ki yeterli olmuyor. Seo optimizasyonlarıyla sitenizin ziyaretçi potansiyelini yükseltebilirsiniz. Wing Tasarım, Seo optimizasyonu sürecinde gerekli teknik altyapı ve takipler konusunda deneyimlidir ve müşterilerine profesyonel Seo hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetimizden yararlanarak siz de hitap ettiğiniz müşteri kitlesine daha iyi ulaşabilir ve şirketinizin itibarını artırabilirsiniz. Üstelik 4 ay içinde optimizasyonların başarısız olma durumunda paranızın tamamını iade ediyoruz!

Seo Eğitimi?

 • SEO NEDİR Seo Eğitimleri verilmektedir
 • Seo (Search Engine Optimization), sitelerin popüler arama motorlarında daha üst sıralarda çıkmaları için tasarım ve kodlama boyutunda, çevrimiçi ve çevrimdışı yapılan optimizasyonlara verilen addır.
 • SEO HİZMETİNİN NE GİBİ FAYDALARI VARDIR?
 • Siteniz popüler arama motorlarında daha üst sayfalarda (genellikle ilk sayfada) çıkar.
 • Ziyaretçi sayısınız katlanarak artar.
 • Hedef kitlenize daha çabuk ve daha etkin bir şekilde ulaşmış olursunuz.
 • İnternet dünyasında marka ve isim bilinirliğiniz yükselir, itibarınız artar.
 • SEO İÇİN NELER YAPIYORUZ?
 • Site analizi (amaç belirleme, anahtar kelime araştırması, rakip tespiti),
 • Site başlıkları, etiketler, site haritaları, kodlama incelikleri gibi teknik optimizasyonlar,
 • İçerik geliştirme,
 • Popüler arama motorlarına site kaydının yapılması, vb ... eğitimleriye yanınızdayız. Siz Bize Nasıl Ulaştıysanız Hedefimiz Sizlerin de Yeni Müsteriler Edinmesidir

 

VideoDerslerVideo Dersi İzle

KarakalemBoyamaKarakalemKuruBoyaKuruBoyaSuluBoyaDersleriSuluBoyaPastelBoyaPastelBoyaYagliBoyaYagliBoyaPerspektifCizimleriPerspektifDijitalBoyamalarDijital

Thumbnail image

 

 

Web Tasarım Kursumuz, En İyi Web Tasarım, En İyi Web Tasarım Kursu, Hazır Web Tasarım, Joomla Web Tasarım, Kişisel Web Tasarım, Online Web Tasarım Kursu, Web Tasarım Eğitimleri, Web Kursumuz, Web Tasarım Kursu Fiyatları, Web Tasarımı Dersleri, Web Eğitimi, Web Tasarımı Kursu