Karakalem Kursu Fiyatları

Thumbnail image 

 

 Karakalem Kursu Fiyatları

 

Karakalem kurslarında karakalem tekniği öğretilmektedir. Karakalem tekniği ile istediğiniz görüntü ve kompozisyonu tek renk olarak çalışabilirsiniz. Bu tek renk çalışmalarınız resim alanında sizi bir adım ileriye götürebilir. Örneğin yağlı boya çalışmak için egzersiz niteliği taşıyacaktır. İleride resim kursuna devam etmek isterseniz eskiz defterlerine gerçekleştireceğiniz bu çalışmalar ilerde muhteşem tablolara dönüşebilirsiniz.


Karakalem yüzyıllardır ressamların vazgeçemediği bir malzemedir. Karakalem çalışmaları kalem ve kömür kalemle gerçekleştirilen karakalem çalışmalardır. Bu çalışmalara her zaman ayrı bir ilgi duyulmaktadır. Yağlı boya ve sulu boya çalışmaların renk zenginliğini bir kenara bırakarak oluşturulan bu ışık-gölge ve kontür çalışmaları, başlı başına birer sanat eseri olmalarının yanı sıra, renkli çalışmalar için yol gösterici bir rol üstlenirler.


Kalem Dershanesi, Kalem Eğitim Et, Kalem Kalem Kutusu ile ilgili bilgi almak ve doğru bir adreste eğitim alarak başarılı çalışmalar yapmak için kursumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

KURS AL

 

Kurs Fiyatları

 

 


Thumbnail image 

Çizim Kursları Fiyatları, Ebru Başlangıç Seti Fiyatları, Ebru Boya Fiyatları, Ebru Boyaları Fiyatları, Ebru Boyası Fiyatı, Ebru Teknesi Fiyatları, Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları, Grafik Tasarım Kursu Fiyatları, Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları Fiyatları, İç Mimarlık Kursları Fiyatları, Karakalem Çalışmaları Fiyatları, Karakalem Kalemleri Fiyatları