Güzel Sanatlar Fak.Hazırlık Kursları

Fotoğraf Kursları

 • Fotograf GezisileriAnadolu Güzel Sanatlar Olarak 3 Yıldır Fotoğraf Kursları Düzenliyoruz. Gezmek Eğlenmek Fotoğraf Çekmek Güzel.
  Daha Fazlası İçin Tıkla

  Fotograf Gezisileri AdanaFotoğraf Gezileri Yapıyoruz. Kursumuz Öğrencisi Olun Ya da Olmayın Gezilerimize Katılabilirsiniz. Bütun Sanatsaveri Bekleriz.
  Daha Fazlası İçin Tıkla
 • Acemi FotoğrafcılarAnadolu,  Fotoğraf Kurslarını Sürdürmektedir. İleri Düzey Yada Temel Düdey Fotoğraf Dersleri İçin Bekleriz
  Daha Fazlası İçin Tıkla

  Fotoğraf Kursları AdanaFotoğraf Temel Kurslarında Yeni Başlayan Her Öğrenciye 4- 6 Saat Makinalarınını Tanıtımı Yapılmaktadır. Sonra Fotoğraf Derslerimize Geçmekteyiz
  Daha Fazlası İçin Tıkla
 • Ara GulerAnadolu Güzel Sanatlarda Ustaların Çektiği Fotoğrafları İnceleyerek Kendi Çeceklerinize Yön Vereceksiniz Geniş Arşivimizle Hizmetinizdeyiz
  Daha Fazlası İçin Tıkla

  musteri-memnuniyetiFotoğraf Öğrencilerimizin Deneysel Çekim Karaleri Çalışmalarda Bazıları  Görmek İsterseniz Kursumuzu Bekleriz...
  Daha Fazlası İçin Tıkla
Yazdır

Hakkımızda

Yayınlanma Anadolu Genel - Duyurular

Sanat Paylaştıkça Büyür

Anadolu olarak 1996 dan beri çukurova bölgesinde faailiyet göstermekteyiz. Anadolu Sanat kurs ve sanat eğitimi konusunda uzmanlaşmış, Anadolu Market internet marketciliği ve Anadolu Reklam ise reklamcılık ve tanıtım konusunda uzmanlaşmıştır.

Anadolu Güzel Sanatlar Merkezi Verdiği Kurslarla Adana Çevresinde Birçok Öğrencinin Hedeflerine Yardımcı olmuştur. Her yıl 60 Öğrencinin Güzelsanatların Kazanmasında Katkıda Bulunmaktadır. Hobi Eğitim Kurslarıyla Kişilerin Daha Yaşanılır Bir Adana İçin Çaba Harçamaktadır. Yağlı Boya Kurslari Fotoğraf Kursları Ebru Kursları, Hat ve Tezhip Kursları Moda Kursları, Karikatür Kursları, Vb Kurslarla Kişilerin Yaşantılarına ve Hobi edinmelerine Katkı Sağlamaktadır.

Şirketimiz bilgisayar kontrollü makinelerle üretim konusunda faaliyet göstermektedir. ANADOLU REKLAM  olarak gerek kendi tasarımları gerekse müşteri istekleri doğrultusunda üretim yapmaktayız. Ayrıca geniş CNC, Roytor, Dijital Jed, makine ve ekipmanları sayesinde reklam, tabela ve tüm üretim sektörlerine imalat yapmaktayız.

Özel imalat konusundada bir hayli tecrübe sahibi olan şirketimiz özellikle az miktarda yapılması gereken ürünleri başarıyla üretmektedir. Belirli bir çizim olsun yada olmasın herhangi bir ürün müşteri tarifleri doğrulusunda başarı ile uygulanmaktadır.

"Biz basit bir tabela değil, sanat eseri yaratma coşkusu ve dinamiği içerisinde genç bir ekibiz..."
Sabit Hat:0322 459 37 37  Turkcell :0532 165 20 00
 Avea:0505 296 21 96 Vodafon:0543 763 45 49

Ebru Grubları

Buyuk Ebru Kurslari

Çocuk Grupları

Cocuk Yaz Kurslari

Hobi Grupları

Hobi Gruplari

Uni.Haz. Grupları

Universiteye Haz.

Heykel Grupları

Heykel Kurslari

Fotoğraf Grupları

Fotograf Grubu