Modelistlik Eğitimleri

Thumbnail image 

 

Modelistlik Kursları


Siz de çağımızın gereksinimi olan modelistlik mesleğine merak duyuyorsanız, yeni dönemimizde çok uygun ödeme kolaylığıyla Anadolu Sanat Merkezi ile modelistlik kursuna katılmak ister misiniz?


Sanat atölyemiz vermiş olduğu modelistlik kursu eğitimiyle, sektörün bir modelistten beklediği ticari ve piyasa alt yapılı, çizim bilgisi vermektedir.


Kursa katılım göstermeniz için özel bir çizin yeteneğine sahip olmanıza gerek yoktur. Tasarım duygusu olan herkes kurs içeriğinde verilen pratik bilgiler ile modayı öğrenebilir.


Modelist olabilmek için, öncesinde teknik modelistlik eğitimi almayı şart koşmuyoruz. Bizler kurs içeriğinde de ressamlık mantalitesi dışında sektörel bir çizgi tekniğinde vermekteyiz. Kalıp bilgilerini ve kurallarını her öğrencimiz için ayrı ayrı göz önünde bulundurmaktayız.


Kursiyerlerin çizilen tasarımın kullanılabilirlik açısından da düşünülerek yapılması konusunda içeriklerimiz bulunmaktadır. Daha ticari ve sektörel bir çizim kalitesi ile öğrencilerimizi iş hayatına hazırlamayı ümit ediyoruz.


Modelistlik Kursu Veren Yerler ve Stilistlik Kursu Verenler, Modacı Şahıslar, Modayı Takip Edenler, Moda Eğitim Atölyesi için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.


Thumbnail image Üni. Hazırlık Çizim Kursu

Üni. Hazırlık Çizim Kursu

Güzel Sanatlara Hazırlık Kurslarımızla 1989 da Beri Sizlerleyiz

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Hobi Çizim Kursu

Hobi Çizim Kursu

Kendinize Lütfen Zamana Ayırın Hayat Biraz Güzelleşsin

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Çocuk Sanat Kursu

Çocuk Sanat Kursu

Çocuklarla Herşey Eğlenceli

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Ebru Yapım Kursu

Ebru Yapım Kursu

Atalarımızın Sanatını Sen Hala Kayıtsızmı Kaldın

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Fotoğraf Çekme Kursu

Fotoğraf Çekme Kursu

Fotoğraf çekmek pek çok insanın sevdiği bir şey olmasına karşın ama pratikte zaman ayrılmayan bir şey.

BU KURSU SATIN AL

Devamı İçin..

Hızlandırılmış Güzel Sanatlara Hazırlık Kurslarımız, Heykel Kurslarımız, Hazırlık Kursları, Hızlandırılmış Resim Öğretmenliğine Hazırlık Kursları, Hobi Olarak El Sanatları Kursları, Modelistlik Kursları, Modelistlik Kursu

Günün Sözü

İnsanın özgürlüğü, kendisine yapılanlara karşı takındığı tavırda gizlidir.
Jean Paul Sartre