Güzel Sanatlara Yönelik Kara Kalem Portre Çizim Teknikleri

Thumbnail image 

Güzel Sanatlara Yönelik Kara Kalem Portre Çizim Teknikleri

 

Karakalem Portre Çizimleri yapabileceğiniz bir kurs arıyorsanız doğru yerdesiniz. Karakalem kurslarımızın eğitim içerikleri arasında yer alan Temel portre çizim tekniği ile istediğiniz gibi çalışmalar yapabileceksiniz. Temel portre çizim tekniği ilk basamaktır. İlerleyen çalışmalarda bu teknik sizi yönlendirebilecek alt yapıyı sağlamaktadır.


Sizin resim konusundaki gelişiminiz tamamen karakalem çizimi konusunda edineceğiniz tecrübeye bağlıdır. Kendinizi geliştirme konusunda diğer sanatçıların da çizmiş oldukları portreleri inceleyerek kurs ortamında yorumlayacağız.


Karakalem çalışmalarında ki gelişim sırasında yetenek bir faktör olsa dahi, resim çizmek kendi içerisinde teknik bilgi barındıran bir sanat dalıdır. Karakalem Portre Dersleri veren sanat atölyemiz kurs sonunda ortaya çıkan çalışmaları da sergilemektedir. Siz de kurs sonunda ki çalışmalarınızı bu sergide görmek ister misiniz?


   Portre çalışmaları simetriktir. Çünkü insan yüzü simetriktir. Bu ölçü kuralları karakalem portre çalışmalarının mutlak değişmez bir kuralı olarak görülür. Bu durum zaman zaman kişinin fiziksel özellikleri ile değişkenlik gösterebilir. Fakat  genel olarak görünüşlerinin yerleşik konumlarını üç boyutlu olarak teşhis etme  gerçeğini etkilemez.


Karakalem Portre Eğitimleri konusunda uzman olan Anadolu Sanat Merkezi yetenekli ve alanında uzman öğretmenleri ile sizleri beklemektedir.

 

Yetenek kursuna hazırlanmak isteyenler için özel hazırlanmış kurs içeriklerimiz ve öğrencilerimizin başarıları web sitemizde bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak isterseniz sanat atölyemize her zaman bekleriz.

Güzel Sanatlara Yönelik Kara Kalem Portre Çizim Teknikleri, Karakalem Kursları, Çizim Atölyeleri, Karakalem Dersleri, Karakalem Eğitimleri, Güzel Sanatlara Hazırlık Eğitimleri


Thumbnail image Hızlandırılmış Güzel Sanatlara Hazırlık Kurslarımız, En İyi Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları, Güzel Sanatlara Fakültelerine Hazırlık Kursları, Güzel Sanatlara Hazırlık, Güzel Sanatlara Hazırlık Kitabı, Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları, Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları Fiyatları, Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu, Hızlandırılmış Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları, Hızlandırılmış Güzel Sanatlara Yönelik Çizim Kursları

Günün Sözü

İstediğiniz kadar yüksek sırıklar üzerine çıkın. Her koşulda kendi bacaklarınızla yürüyeceksiniz.
Montaigne