İç Mimarlık Modelleme Kursları

İÇ MİMARİ TASARIM VE MODELLEME KURSU EĞİTİM PROGRAMI Üniversitelerin İç Mimarlık bölümlerinde öğrenim görmekte olan öğrencilere yönelik uygulanan eğitim programı, öğrencilerin projelerinde gerekli olan İç Mekan Perspektif Çizimleri, Proje Tasarımı, Maket Yapımı, Dijital Proje Çizimi, Boyama Teknikleri, Portfolyo Tasarımı gibi bölüm derslerini kapsamaktadır.
EĞİTİM PROGRAMI Perspektif Çizim Teknikleri 1,2 ve 3 kaçışlı artistik perspektif uygulamaları Aksonometrik perspektif çizimi Kavaliyer perspektif çizimi Proje tasarımı dersi Plan, pafta ve kesit görünümleri CAD yazılımları ve donanım bilgileri Autocad menüleri ve kullanımları Çizim komutlarına giriş Çizgi çizme yöntemleri Arclar ile çalışma Nesne seçme yöntemleri Yüzey tarama Tefriş düzeni Gruplama ve gruplar ile çalışma Alan hesaplama Layerlar ile çalışma Dosyalama ve kaydetme ayarları Ölçülendirme seçenekleri Kopyalama, taşıma ve offset Trim ve extend komutları, kullanımları 3D objeleri ile çalışma 3D çizimler ve render Ölçeklendirme Plot işlemleri Proje çalışmaları
DERSLERİMİZİ BAŞARI İLE TAMAMLAYAN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE ‘’ SERTİFİKA ‘’ VERİYORUZ… iç-mimari-tasarım-perspektif-kursu
İÇ MİMARİ TASARIM VE MODELLEME KURSU EĞİTİM ZAMANLARI Derslerimiz , günde 3 saat olarak iki farklı grup halinde devam etmekte ve eğitim programımız öğrencilerimizin okul programlarına göre ayarlanabilmektedir.

Gruplarımız 10 kişilik kontenjan ile sınırlıdır.


İÇ MİMARİ TASARIM VE MODELLEME KURSU EĞİTİM PROGRAMINA KİMLER KATILABİLİR? Tüm Perspektif Çizim Tekniklerini öğrenmek ve üniversite projelerinde uygulamak isteyen öğrenciler, Üniversitelerin, Mimarlık, Güzel Sanatlar veya Sanat Tasarımı Fakültelerinde 2 ya da 4 yıllık öğrenim görmekte olan öğrenciler, Üniversitelerin, Mimarlık, Güzel Sanatlar veya Sanat Tasarımı Fakültelerinde, Mimarlık, İç Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama, Endüstri Ürünleri Tasarımı gibi bölümlerinde öğrenim gören öğrenciler,
Üniversite/Bölüm Projelerinde danışmanlık, ileri düzey uygulama ve profesyonel yardım almak isteyen öğrenciler, Üniversite/Bölüm Projelerinde yüksek başarı sağlamak ve yurt dışında master için Portfolyo oluşturmak isteyen tüm öğrenciler İç Mimari Tasarım Ve Modelleme Eğitim Programına katılabilirler.   İÇ MİMARİ TASARIM VE MODELLEME KURSU EĞİTİMİ SONRASINDA NELER KAZANACAKSINIZ?
Eğitim sonunda öğrenim gördüğünüz tüm bölümler için gerekli olan temel çizim eğitimini, tasarım ilkelerini öğrenmiş ve hayal ettiğiniz alanları nasıl projelendirebileceğinizi öğrenmiş olacak, Ayrıca bitirme projelerinizi ya da master programlara katılmak için portfolyonuzu başarıyla hazırlamış olacak, Uzman eğitmenlerden aldığınız dersler ile bir projenin nasıl hazırlanması ve sunulması gerektiğini öğrenmiş olacaksınız.
ULUSLAR ARASI STANDARTLARDA EĞİTİM
Tüm eğitim uygulamalarımız uluslar arası standartlarda olup, öğrencilerimizin motivasyonu ve başarısı için %100 kalite ilkesi ile uygulanmaktadır.
FARKLI GURUP ve ZAMANLARDA DERS ÇALIŞMA İMKANI
Öğrencilerimize tercih ettiği eğitimlerin diledikleri saat ve grupla çalışma imkanı sunuyoruz. DERS TELAFİ İMKANI Kaçırılan kurs ve atölye derslerini öğrenci için uygun olan zamanlarda telafi etme ayrıcalığı. ALTERNATİF ÖDEME KOLAYLIĞI Tüm kurslarımız ve derslerimiz için öğrencilerimize uygun alternatif ödeme kolaylığı sağlıyoruz. EĞİTMENLER İLE BİREBİR DERS ALMA İMKANI Hobi Atölyeler ve diğer eğitimleri, özel olarak belirlenen programla alma fırsatı.
EĞİTİM SONRASI TAM DESTEK
Öğrencilerimize üniversite eğitim süreçlerinde hem projelerindeki başarıyı hem de derslerindeki eğitim kalitesini yükseltmek için destek sağlıyoruz.
%100 ÖĞRENME GARANTİSİ Her biri alanında uzman eğitmenler ile %100 eğitim garantisi sunan Dijital Sanatlar Akademi aldığınız eğitimin yeterliliğini garanti ediyor.

Etiketler:, , ,

Geri Bildirim gönder...

yasarkarakuzu

ANADOLU SANAT Sosyal Medyada facebook.com , instagram.com  youtube.com ve anadolusanat.com ve sanat marketimiz için risusart.com ziyaret edebilirsiniz

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için girişyapmalısın